Y4727100K000V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4727100K000V9L
JLCPCB Part #
C1494062
Package
Plugin,D12.7xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25W 100kΩ ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS