Y472712K9064V9L
MFR.Part #
Y472712K9064V9L
JLCPCB Part #
C1494590
Description
-55℃~+125℃ 1.25W 12.9064kΩ ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS