Y47251K50000B9L
MFR.Part #
Y47251K50000B9L
JLCPCB Part #
C3360254
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS