Y472512K9060S9L
MFR.Part #
Y472512K9060S9L
JLCPCB Part #
C3502202
Package
Plugin,D9.5xL15.9mm
Description
-55℃~+125℃ 12.906kΩ 750mW ±0.001% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS