Y001938R0000T0L
MFR.Part #
Y001938R0000T0L
JLCPCB Part #
C1493153
Description
-55℃~+125℃ 300mW 38Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS