Y472528R0000B9L
MFR.Part #
Y472528R0000B9L
JLCPCB Part #
C1495000
Package
Plugin,D9.5xL15.9mm
Description
-55℃~+125℃ 28Ω 750mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS