Y470140K0000C9L
MFR.Part #
Y470140K0000C9L
JLCPCB Part #
C3541279
Description
-55℃~+125℃ 300mW 40kΩ Metal foil resistor ±0.25% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS