BFC238320624
MFR.Part #
BFC238320624
JLCPCB Part #
C6514756
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 620nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS