TA025PW510RJE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA025PW510RJE
JLCPCB Part #
C2648476
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 25W 510Ω ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS