Y470025R1252B9L
MFR.Part #
Y470025R1252B9L
JLCPCB Part #
C3509869
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 25.1252Ω 300mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS