Y07931K47000T0L
MFR.Part #
Y07931K47000T0L
JLCPCB Part #
C1475878
Description
-55℃~+125℃ 1.47kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors