RN60C8063DBSL
MFR.Part #
RN60C8063DBSL
JLCPCB Part #
C1431136
Description
-65℃~+175℃ 250mW 806kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors