Y4063324R000F0W
MFR.Part #
Y4063324R000F0W
JLCPCB Part #
C3914921
Description
-55℃~+225℃ 324Ω 500mW ±1% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount