Y4063249R000F0W
MFR.Part #
Y4063249R000F0W
JLCPCB Part #
C4043988
Description
-55℃~+225℃ 249Ω 500mW ±1% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount