RN732BTTD2341D100
MFR.Part #
RN732BTTD2341D100
JLCPCB Part #
C5732863
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.34kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS