Y406266R2000F0W
MFR.Part #
Y406266R2000F0W
JLCPCB Part #
C4296291
Description
-55℃~+225℃ 300mW 66.2Ω ±1% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount