Y406214R2000F0W
MFR.Part #
Y406214R2000F0W
JLCPCB Part #
C3920361
Description
-55℃~+225℃ 14.2Ω 300mW ±1% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount