Y406215R0000F0W
MFR.Part #
Y406215R0000F0W
JLCPCB Part #
C4112549
Description
-55℃~+225℃ 15Ω 300mW ±1% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount