Y4062100R000Q0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4062100R000Q0R
JLCPCB Part #
C2094589
Package
0805
Description
-55℃~+225℃ 100Ω 300mW ±0.02% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount