Y4022100R000Q0R
MFR.Part #
Y4022100R000Q0R
JLCPCB Part #
C4232666
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount