Y4062400R000Q0W
MFR.Part #
Y4062400R000Q0W
JLCPCB Part #
C4150221
Description
-55℃~+225℃ 300mW 400Ω ±0.02% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount