Y404720K4000T0W
MFR.Part #
Y404720K4000T0W
JLCPCB Part #
C4023897
Package
SMD,3.8x1.3mm
Description
-55℃~+150℃ 100mW 20.4kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount