Y404710K0000T19W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y404710K0000T19W
JLCPCB Part #
C4158391
Package
SMD,3.8x1.3mm
Description
-55℃~+150℃ 100mW 10kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS