Y404720K0000B0W
MFR.Part #
Y404720K0000B0W
JLCPCB Part #
C4206858
Package
SMD,3.8x1.3mm
Description
-55℃~+150℃ 100mW 20kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount