Y404550R0000D0W
MFR.Part #
Y404550R0000D0W
JLCPCB Part #
C4272221
Description
-55℃~+150℃ 50mW 50Ω ±0.5% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount