Y404510R0000A0W
MFR.Part #
Y404510R0000A0W
JLCPCB Part #
C3932405
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 50mW ±0.05% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount