Y4025319R600A9R
MFR.Part #
Y4025319R600A9R
JLCPCB Part #
C4280970
Description
-55℃~+125℃ 319.6Ω 500mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS