Y4075319R600A9R
MFR.Part #
Y4075319R600A9R
JLCPCB Part #
C4267275
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 319.6Ω 500mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS