Y402524K0000Q9R
MFR.Part #
Y402524K0000Q9R
JLCPCB Part #
C4263250
Description
-55℃~+150℃ 24kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS