BFC238331243
MFR.Part #
BFC238331243
JLCPCB Part #
C3793872
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 24nF 350V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS