30BQ100-M3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
30BQ100-M3/9AT
JLCPCB Part #
C3009707
Package
SMC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100V 3A 500uA@100V 790mV@3A 800A SMC Schottky Diodes ROHS