Y4021240R000T9R
MFR.Part #
Y4021240R000T9R
JLCPCB Part #
C4160621
Description
-55℃~+150℃ 100mW 240Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS