Y4021240R000Q9R
MFR.Part #
Y4021240R000Q9R
JLCPCB Part #
C3960172
Description
-55℃~+150℃ 100mW 240Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS