SA14CA-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA14CA-E3/54
JLCPCB Part #
C1975565
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 14V 15.6V 1uA 21.6A 23.2V 500W@10/1000us Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS