Y4021100R000A6R
MFR.Part #
Y4021100R000A6R
JLCPCB Part #
C4233526
Description
-55℃~+125℃ 100mW 100Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS