Y4021100R000A6W
MFR.Part #
Y4021100R000A6W
JLCPCB Part #
C4206625
Description
-55℃~+125℃ 100mW 100Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS