SG73P1JRTTD8870D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD8870D
JLCPCB Part #
C6678216
Description
-55℃~+155℃ 333mW 887Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS