Y21232R00000Q9R
MFR.Part #
Y21232R00000Q9R
JLCPCB Part #
C4149112
Description
-55℃~+150℃ 2Ω 8W Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS