Y1756467R000V9L
MFR.Part #
Y1756467R000V9L
JLCPCB Part #
C1495564
Package
Plugin,D12.7xL38.1mm
Description
-55℃~+125℃ 2W 467Ω ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL38.1mm Through Hole Resistors ROHS