Y175550K0000T9L
MFR.Part #
Y175550K0000T9L
JLCPCB Part #
C1495657
Package
Plugin,D12.7xL38.1mm
Description
-55℃~+125℃ 1.75W 50kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL38.1mm Through Hole Resistors ROHS