CRCW25121R62FKEGHP
MFR.Part #
CRCW25121R62FKEGHP
JLCPCB Part #
C1715252
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 1.62Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS