Y472810K9000X9L
MFR.Part #
Y472810K9000X9L
JLCPCB Part #
C1495275
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 10.9kΩ ±0.0025% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS