Y1752100K000B0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1752100K000B0L
JLCPCB Part #
C1492864
Package
Plugin,D12.7xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 1W ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS