Y010650R0000F0L
MFR.Part #
Y010650R0000F0L
JLCPCB Part #
C1495354
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 50Ω ±1% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS