CW01058K50KE123
MFR.Part #
CW01058K50KE123
JLCPCB Part #
C1439558
Description
-65℃~+350℃ 13W 58.5kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS