Y1751100R000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1751100R000B9L
JLCPCB Part #
C1497020
Package
Plugin,D9.5xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS