Y1750100R000B9L
MFR.Part #
Y1750100R000B9L
JLCPCB Part #
C3543649
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS