Y17505R00000B9L
MFR.Part #
Y17505R00000B9L
JLCPCB Part #
C1496460
Description
-55℃~+125℃ 5Ω 750mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS