Y17545R00000B9L
MFR.Part #
Y17545R00000B9L
JLCPCB Part #
C1495483
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 5Ω Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS