Y17501K00000S9L
MFR.Part #
Y17501K00000S9L
JLCPCB Part #
C1495585
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 750mW Metal foil resistor ±0.001% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS